– W 2011 roku jesteśmy nastawieni na intensywny rozwój oraz systematyczne uruchamianie nowych lokalizacji – zarówno w największych, jak i mniejszych miastach. Od początku bieżącego roku otworzyliśmy już dziewięć nowych lokali i mamy ich obecnie 79, w 14 miastach Polski. Już w przyszłym tygodniu otwieramy nową kawiarnię w Kielcach, które są całkowicie nowym miejscem na naszej mapie. Kawiarnia Coffeeheaven znajdzie się tam w nowo otwieranej po rozbudowie galerii Echo. Wszystkich planów nie możemy jeszcze w tej chwili zdradzić, ale możemy potwierdzić, że otwarcie nowych placówek planowane jest niedługo również chociażby w Szczecinie – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Paweł Wasiljew, dyrektor zarządzający CHI Polska.

Kawiarnie coffeeheaven zlokalizowane są w dużych lub średniej wielkości miastach. Spora część ich lokalizacji to centra i galerie handlowe. – Nowe lokalizacje naszych kawiarni będą się znajdowały zarówno w centrach handlowych, jak i w ciągach komunikacyjnych dużych miast, a także w terminalach podróżnych nowo powstających dworców i lotnisk – dodaje Wasiljew.

Marka coffeeheaven jest częścią spółki Costa Limited, w całości zależnej od Whitbread PLC. Sieć lokali działających w Polsce jest własnością firmy CHI Polska. Marka została stworzona z myślą o rynku Europy Środkowej i Wschodniej.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !