Sieć odzieży dla dzieci i młodzieży 5.10.15 otworzyła na pierwszym piętrze Galerii Sieradzkiej sklep o powierzchni 120 mkw. Natomiast Martes Sport, sieć sklepów oferujących odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe, wynajęła około 360 mkw. – otwarcie planowane jest w najbliższym czasie. Rozpoczęły się również prace związane z powiększeniem Galerii Sieradzkiej o kolejne 400 mkw.; zakończenie prac budowlanych planowane jest na listopad 2011 r.

W dwupoziomowej Galerii Sieradzkiej zlokalizowanej na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II i Al. Grunwaldzkiej w centrum Sieradza, mieści się 60 sklepów z polskimi oraz międzynarodowymi markami odzieżowymi, kosmetykami i akcesoriami. Ze względu na duże zainteresowanie najemców w 2010 roku Galeria Sieradzka została powiększona o około 2 tysiące mkw., dzięki czemu całkowita powierzchnia handlowa obiektu wzrosła do 7,5 tys. mkw. Deweloperem centrum handlowego jest firma Keen Property Partners Retail. Wartość inwestycji (pierwsza i druga faza) wyniosła około 15 milionów euro.

Master Management to założona w 2006 roku firma zajmująca się zakupem i kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami handlowymi. Obecnie firma Master Management zarządza około 150 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej w 12 miastach Polski, (Galerią Victoria w Wałbrzychu, Galerią Orkana w Lublinie, Rzeszów Plaza, Galerią Sieradzką, Galerią Sandomierz oraz Twierdzą Kłodzko) oraz jest lokalnym partnerem funduszu Blackstone Real Estate odpowiedzialnym n.in. za doradztwo podczas transakcji, zarządzanie aktywami i wynajem.

Keen Property Partners Retail (KPP Retail) specjalizuje się w zakupie i budowie lokalnych i regionalnych centrów handlowych, czyli w sektorze, który charakteryzuje się wysokim potencjałem wzrostu. KPP Retail jest marką spinającą zintegrowane, komplementarne usługi trzech firm: Keen Property Partners, Master Management i Development Solutions.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !