Lodziarnie Grycan w Galerii Echo zlokalizowane są na poziomie 0 oraz +2, natomiast lokal w Auchan będzie usytuowany tuż przy wejściu do galerii, w sąsiedztwie restauracji Flunch.

Spółka zapowiada, że to nie koniec nowych lokalizacji. Właściciele firmy chcą do końca tego roku uruchomić co najmniej 100 lodziarni.

Właścicielami firmy Grycan są Elżbieta i Zbigniew Grycanowie. Marka posiada zarówno punkty w których sprzedawane są lody, jak i kawiarnie z miejscami przy stolikach. Lodziarnio- kawiarnie należące do rodziny Grycanów zlokalizowane są zarówno w centrach handlowych na terenie całego kraju, jak i przy najbardziej ruchliwych ulicach Warszawy, Gdańska i Sopotu. Obecnie w ofercie firmy znajduje się łącznie około 60 smaków lodów i sorbetów. W lodziarniach firmowych na terenie całego kraju znajduje się w sumie około 400 stolików dla gości.
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !