Kinderplaneta dysponuje obecnie kilkunastoma punktami placów zabaw dla dzieci. Obiekty zlokalizowane są w środkowej i zachodniej Polsce. Teraz przyszedł czas na zdobywanie nowych rynków.

Punkt usytuowany w Galerii Alfa zajmuje blisko 200 metrów kwadratowych powierzchni. Jest, po uruchomionych w Lesznie i Częstochowie, kolejnym placem, który uruchomiono w ciągu ostatnich kilku tygodni. Zarząd spółki zapowiada, że nie jest to ostatni lokal, który zacznie działać jeszcze w tym roku. – Planujemy otwarcia w nowych punktach na terenie całego kraju, ale niestety nie mogę zdradzić szczegółów dotyczących lokalizacji. Jedno jest pewne, kilka otwarć jeszcze przed nami. Place będą najprawdopodobniej mieć powierzchnię zbliżoną do placu w Białymstoku – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Grażyna Milewska marketing manager spółki Kinderplaneta.

Kinderplaneta to sieć placów zabaw dla dzieci. Właścicielem marki jest Kindermagnet Polska Sp. z o.o. od lat współpracująca z niemieckim Kindermagnet Deuschland z siedzibą w Lübeck. Kindermagnet jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę i Europę Wschodnią hiszpańskiej firmy Falgas oraz firm Discapa i Eurogames.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !