Ewa Ściubidło nowym Associate Director

Ewa Ściubidło przejęła stanowisko Associate Director’a, Joanna Grabowska będzie pełnić obowiązki Senior Retail Leasing Consultant, a Radosław Gadomski objął funkcję Commercial Director’a.

Ewa Ściubidło współpracująca z firmą od kilku lat, awansowała ze stanowiska Retail Commercial Manager, natomiast, związana z BOIG od prawie czterech lat – Joanna Grabowska poprzednio pełniła funkcję Commercial Property Consultant. Radosław Gadomski współpracuje z firmą BOIG od ponad trzech lat. Awansował pierwszego sierpnia 2011 z funkcji Retail Director.

– Zmiana pozycji w firmie pozwoli mi na działania podejmowane na szczeblu kadry zarządzającej. Zajmę się dodatkowo pomocą w koordynacji działu najmu, obsługą kluczowych najemców m.in. grupą LPP i AmRest. Będę odpowiedzialna za prowadzenie projektów zleconych przez jednego z naszych kluczowych deweloperów, m.in. spółkę Gemini. Jako koordynator będę kompleksowo zajmowała się rozbudową Gemini Park Bielsko-Biała. Do obowiązkow Associate Directora należy rownież rekomercjalizacja centrów handlowych Focus Mall w Zielonej Górze, Bydgoszczy, Piotrkowie Trybunalskim i Rybniku – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Ewa Ściubidło.

The Blue Ocean Investment Group rozpoczęła działalność w 2009 roku i jest bezpośrednią kontynuatorką działania międzynarodowej firmy Lambert Smith Hampton (LSH), która na polskim rynku była obecna od 2002 roku. Specjaliści zatrudnieni przez LSH brali udział w realizacji projektów, których powierzchnia łączna przekroczyła 700 tys. metrów kwadratowych. Spółka świadczy usługi na rynku nieruchomości komercyjnych na wszystkich etapach realizacji przedsięwzięcia – od wstępnych badań rynkowych i feasibility studies poprzez doradztwo projektowe, pomoc w organizacji finansowania, zarządzanie procesem budowy, wynajem powierzchni komercyjnej, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !