Claire’s to amerykańska sieć sprzedaży oferująca biżuterię, kosmetyki, akcesoria i galanterię dla nastolatek i kobiet. Sieć istnieje od 1974 roku i posiada swoje sklepy w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Firma Jubilerska Skarabeusz jest polską siecią oferującą biżuterię i akcesoria. Istnieje od 1986 roku.

Łączna powierzchnia CH Jantar w Słupsku wynosi obecnie ponad 22 tys. mkw. Zostanie ona rozbudowana do prawie 46 tys. mkw. i będzie jednym z największych centrów handlowych na Pomorzu. W rozbudowanej części Jantara do grona najemców dołączą m.in.: Multikino, MK Bowling, Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, Jeans Club, Tally Weijl, Digisport, Cubus, New Yorker, Ryłko i Promod. Centrum jest aktualnie wynajęte w 90 proc.

Otwarcie obiektu planowano początkowo na kwiecień 2012 roku. Firma Mayland rozważa jednak wcześniejsze uruchomienie galerii, na które nalegają m.in.: Grupa Inditex, New Yorker i Tally Weijl. Mayland Real Estate realizuje proces deweloperski i będzie odpowiedzialny za bieżące zarządzanie nieruchomością. Firma planuje w najbliższych latach budowę siedmiu centrów handlowych o łącznej powierzchni ok. 300 tys. mkw. GLA.    

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !