Wittchen Shoes to nowy koncept marki. W sklepie będzie można zakupić ręcznie robione obuwie damskie i męskie. Aranżacja sklepu nawiązuje do już istniejących salonów galanteryjnych firmy.

Spółka, oprócz rozwoju sieci sklepów z butami, będzie rozwijać także punkty sprzedaży marki VIP Collection. W ofercie są przede wszystkim bagaże, torby damskie i portfele. Sprzedaż bezpośrednia prowadzona jest w 26 lokalach na terenie całego kraju.

Niedawno właściciel marki – Jędrzej Wittchen – mówił: – W tym roku zamierzamy otworzyć około sześciu nowych salonów Wittchen – jeszcze w sierpniu w Złotych Tarasach uruchomimy pierwszy w Polsce Salon Wittchen Shoes. W przypadku sieci VIP Collection w ciągu najbliższych dwóch lat planowane jest podwojenie liczby salonów.

Firma Wittchen została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchen, a w 2010 roku została przekształcona w Grupę Kapitałową Wittchen SA, która jest operatorem dwóch marek: Wittchen oraz VIP Collection. Sieć iczy obecnie 53 salony w całej Polsce, jest również dostępna za granicami kraju – w Rosji, Białorusi, Czechach, na Ukrainie i Litwie.

 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !