Gemini Park Tarnów

Obroty najemców w lipcu 2011 wzrosły średnio o 26 proc. w stosunku do czerwca 2011 – informuje zarządca galerii. W lipcu o 13 proc. wzrósł także footfall w stosunku do czerwca 2011, a w czerwcu i maju o 4-5 proc. w stosunku do poprzednich miesięcy.  – W ostatnim czasie podpisaliśmy też kilkanaście umów najmu powierzchni, w tym z międzynarodowymi sieciowymi markami: Oodji i Mango – podsumowuje wyniki sprzedaży Krzysztof Brączek, zastępca dyrektora Gemini Park Tarnów.

Konkretne przykłady wzrostu sprzedaży w lipcu, w porównaniu z poprzednim miesiącem, to: 50-procentowy wzrost, jaki zanotowano w sklepie sieci odzieżowej Ravel; 30 proc. wzrost w salonie biżuterii marki Yes i sklepie z bielizną Gatta. Sklep z wyposażeniem dla domu home&you również osiągnął rekordowe wyniki. – Lipiec był dla nas wyjątkowo udany: uzyskaliśmy 77 proc. wzrost obrotów w stosunku do poprzednich miesięcy – mówi Beata Tylutka, manager Home&You.

Wysoki wyniki zaobserwował również salon TP SA & Orange, który na 237 placówek obecnych w Polsce, znalazł się na 5-tym miejscu w kraju pod względem wysokości sprzedaży. – Tak dobry wynik naszego salonu w lipcu potwierdza, że ulokowanie punktu TP SA & Orange w Gemini Park Tarnów było dobrą decyzją. Centrum włącza się w nasze działania: wysyła do klientów ulotki z naszymi promocjami oraz informuje o ofercie na swojej stronie www, co skutecznie wzmocniło sprzedaż w ostatnim miesiącu – mówi Klaudia Żwirko-Madej, kierownik salonu TP SA & Orange.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, która jest również właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !