Galeria handlowa Areszt

W czerwcu br. zakończył się pierwszy etap modernizacji obiektu, który będzie miał łącznie 3 tys. mkw. Przeprowadzone prace były związane z rozbiórką części zabudowań, budową budynków z dwupoziomowym parkingiem zamkniętym oraz przebudową i adaptacją dla nowych potrzeb wewnętrznej części budynków. Dzięki uzyskanemu refinansowaniu deweloper – spółka celowa Areszt Piotrków – mógł spłacić kredyt, który firma zaciągnęła w październiku 2010 w banku BRE Hipotecznym SA w celu sfinansowania prac budowlanych.

– Na rynku wciąż dostrzegalna jest ostrożność banków wobec finansowania nieruchomości komercyjnych i dlatego zawarta przez nas umowa kredytowa z bankiem WBK jest potwierdzeniem naszej wiarygodności jako inwestora oraz jakości samego projektu galerii Areszt – mówi Michał Obarzanowski, członek zarządu firmy G2o, właściciela spółki zależnej Areszt Piotrków.

Galeria Areszt obecnie skomercjalizowana jest w 75 proc. Wśród najemców są m.in. sklep spożywczy sieci Biedronka, kwiaciarnia, butiki z odzieżą oraz apteka. W obiekcie zaaranżowano także salę bankietową dla 200 osób. Inwestorem galerii jest spółka celowa Areszt Piotrków, zależna od i zarządzana przez G2o sp. z o.o. Obiekt w Piotrkowie Trybunalskim to pierwsza galeria handlowa zrealizowana przez G2o. Firma działa głównie na terenie Krakowa i Zakopanego, gdzie prowadzi obecnie obiekty biurowe, handlowe i mieszkalne o łącznej powierzchni prawie 30 tys. mkw.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !