Galeria Promenada powstanie w Oławie

Galeria Promenada zlokalizowana będzie w Oławie przy skrzyżowaniu nowej obwodnicy miasta z drogą dojazdową do autostrady A4. Powstanie przy ulicy Nowy Otok w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla mieszkniowego. Na dwóch kondygnacjach powstanie 48 lokali, o łącznej powierzchni najmu 12,25 tys. mkw. W części rozrywkowej znajdą się restauracje, fitness klub oraz 4-salowe Multikino, z którym umowa najmu już została podpisana.

– W tej chwili w Oławie nie działa żadne nowoczesne kino, a istniejąca oferta handlowa nie spełnia standardów nowoczesnych centrów handlowych. Jestem, więc przekonana, że Promenada przyciągnie uwagę znanych i cenionych marek, a potem podbije serca mieszkańców – powiedziała Małgorzata Trzaskowska, dyrektor w dziale powierzchni handlowych Colliers International, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu. Projekt wspierany jest przez zarząd miasta Oława, który w nowej inwestycji widzi ważny etap w procesie rozwoju miasta.

Inwestor, Orapa Investments jest polsko-holenderską spółką joint venture. Polski partner, firma Europacific posiada 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości w Australii i w Polsce, w tym 7 lat w ramach projektu deweloperskiego na Nowym Otoku w Oławie.

Colliers International jest firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości, istniejącą w 62 krajach, w Polsce od 1997. Colliers zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także doradztwem na rynku inwestycji hotelowych i rekreacyjnych, nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku.

Orapa Investments zaprezentuje swój projekt podczas targów Shopping Center Poland & Trade Fair 2011, które odbędą się 8-9 września 2011 roku.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !