Marka C&A dysponuje lokalem o powierzchni 1,3 tysiąca metrów kwadratowych usytuowanym na parterze galerii. Sklep przyjął pierwszych klientów 18 sierpnia tego roku. Nieco wcześniej w Galerii Leszno otworzył się również salon marki odzieżowej Stradivarius oraz pierwsza w Lesznie restauracja KFC.

– C&A i Stradivarius są zlokalizowane na parterze Galerii Leszno, a KFC na poziomie +1 w strefie food court. Obecnie galeria jest więc niemal w całości zapełniona. Jesteśmy w trakcie zaawansowanych rozmów z firmami zainteresowanymi najmem ostatnich wolnych powierzchni – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Irena Ustinovic, konsultant w Zespole Powierzchni Handlowych DTZ.

Firma C&A posiada ponad 1400 sklepów i jest obecna w 19 państwach europejskich. Do C&A należą takie marki jak: Angelo Litrico, Clockhouse, Jinglers, Palomino, Westbury, Yessica i Your Sixth Sense. Stradivarius powstał w 1994 roku, a od 1999 należy do grupy Inditex. Linia odzieżowa tej marki adresowana jest do młodych kobiet, pomiędzy 18 a 29 rokiem życia.

Galeria Leszno to kompaktowe centrum handlowo-usługowe, zlokalizowane w południowej części miasta. Obiekt oferuje 32 tysiące metrów kwadratowych powierzchni najmu (GLA) – łącznie z powierzchnią zajmowaną przez wolnostojący sklep Praktiker. Wśród głównych najemców galerii są: H&M, New Yorker, Cubus, Takko Fashion, Deichmann, CCC, marki grupy LPP: Reserved, Cropp i House, Media Expert, Rossmann, Smyk oraz Empik.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !