Reporter to kolejna marka odzieżowa, po Mango, Oodji, Levisie i Ecco, która w ostatnim czasie otwiera swój salon w tarnowskim centrum handlowym.

– Zdecydowaliśmy się otworzyć swój sklep w Gemini Park Tarnów ze względu na jego położenie w bliskim sąsiedztwie dużego osiedla mieszkaniowego; dodatkowo centrum jest widoczne z daleka i posiada wygodny dojazd oraz dobry mix najemców – powiedział portalowi Retailnet.pl Adam Stano, partner franczyzowy marki Reporter.

Reporter powstał w 1994 roku. Początkowo sklepy tej firmy oferowały odzież różnych projektantów, ale w roku 2003 sieć wypuściła własne kolekcje. Cztery lata po stworzeniu linii odzieżowej, sygnowanej własnym logo, firma zadebiutowała na giełdzie. W 2009 roku jednak nastąpił kryzys, którego spółka nie przetrwała i ogłoszono upadłość. Rok później została wykupiona przez Krzysztofa Bajołka, twórcę marek House i Mohito, który zdecydował się kontynuować aktywność brandu. Inwestor konsekwentnie zawiera nowe umowy najmu: otworzył już salon w Centrum Handlowym Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim oraz w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku.

Za wynajem i zarządzanie Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, która jest również właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !