Do końca tego roku powstanie pierwszych pięć nowych obiektów, a kolejne pięć zostaną otwarte w pierwszym kwartale 2012.

Zmiana sposobu sprzedaży polega na wprowadzeniu takiej aranżacji salonów, która pomoże osobom słabo zorientowanym w nowościach świata elektroniki. Uruchomione zostaną też stanowiska internetowe. Tą formułą objętych zostanie 150 sklepów własnych i franczyzowych. Planowane są otwarcia nowych lokali oraz przearanżowanie lub przebudowa sklepów już istniejących. Zmiany zostaną wprowadzone w zależności od ich położenia i możliwości lokalowych – poszczególne obiekty będą różnić się zakresem nowych usług. W tej liczbie mieścić się będzie 20 salonów, najbardziej reprezentacyjnych ze względu na rozmiar i liczbę udogodnień oraz umiejscowienie w największych galeriach handlowych.

– Wychodzimy z założenia, że sprzęt komputerowy od dawna nie jest już zwykłym narzędziem pracy i komunikacji. Stał się elementem stylu, ubioru, sposobu bycia i spędzania wolnego czasu. Naszym zdaniem użytkownicy potrzebują „technologicznych pubów”, do których zaglądaliby dla przyjemności, żeby się zrelaksować i zapoznać z najnowszymi technologiami. W przyjaznych centrach cyfrowej zabawy wszyscy, niezależnie od poziomu znajomości technologii, łatwo wejdą w świat nowinek, akcesoriów, gier oraz internetu – mówi Katarzyna Jakubowska, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Detalicznej i Marketingu Komputronik SA.

Komputronik SA od 15 lat jest dystrybutorem sprzętu komputerowego, oprogramowania, akcesoriów elektronicznych, a także od niedawna produktów AGD i RTV. W tym czasie spółka stworzyła sieć sprzedaży złożoną z około 250 salonów, zrealizowała blisko dwa miliony zamówień w internetowym sklepie Komputronik.pl i przeprowadziła udany debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !