– Budowę planujemy rozpocząć pod koniec tego roku. Do końca sierpnia będziemy składać kompletny projekt architektoniczny potrzebny do wydania pozwolenia na budowę. Zakończenie realizacji projektu planujemy na IV kwartał 2012 – powiedziała w portalowi Retailnet.pl Dominika Sworowska-Lis, przedstawiciel firmy Open Center.

Inwestorem, jak również firmą prowadzącą komercjalizację, jest Open Center Sp. z o.o. Proces komercjalizacji rozpoczął się w czerwcu i powierzchni zajętych jest ok 40 proc. – mówi Dominika Sworowska-Lis. Powierzchnia handlowa na warszawskiej Białołęce to pierwszy projekt komercyjny firmy Open Center sp. z o.o.

Obiekt będzie miał 2326 metrów kwadratowych, z czego 1600 zostanie przeznaczone pod działalność handlowo-usługową. Na parterze, w części galanteryjno-usługowej, będzie się mieścić około 30 lokali. Moduły galerii zaczynają się od 21,75 mkw. Na piętrze zaplanowano natomiast około 600 metrów kwadratowych powierzchni dla centrum medycznego. W obiekcie nie będzie operatora spożywczego – zastąpi go powierzchnia targowa z małymi stoiskami (moduły od 16,22 mkw.). Przy galerii powstanie parking dla 41 samochodów.

Galeria Odkryta zlokalizowana jest pomiędzy ulicą Odkrytą a Światowida, w dzielnicy Białołęka w Warszawie. W sąsiedztwie znajduje się dyskont Biedronka, skate park oraz plac zabaw dla dzieci. Przystanek autobusowy znajduje się naprzeciw głównego wejścia do obiektu.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !