Dwukondygnacyjne centrum handlowe powstaje u zbiegu ulicy Polickiej i Szosy Polskiej. Główne prace budowlane mają ruszyć już za kilkanaście dni, a obecnie inwestor jest na etapie przygotowania placu budowy i poszukiwania najemców. – Mamy coraz więcej zainteresowanych wynajmem powierzchni handlowej w naszej galerii. W sąsiedztwie obiektu powstaje 3,5 tysiąca mieszkań i ten fakt także przyciąga potencjalnych najemców. W galerii znajdzie się miejsce dla 15 marek. Dysponujemy lokalami o wielkości od 20 do 1 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni. Umowy zaczniemy podpisywać prawdopodobnie w chwili, gdy ruszy budowa – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Małgorzata Wdowiak odpowiedzialna za komercjalizację obiektu z firmy Tomaszewicz Development.

Planowane otwarcie galerii nastąpi w czerwcu 2012 roku. Łączna powierzchnia usługowo-handlowa nowej galerii to 3 tysiące metrów kwadratowych. Na parterze budynku swój sklep będzie miała brytyjska sieć Tesco. Reszta powierzchni jest przeznaczona na punkty handlowe, usługowe oraz część gastronomiczną. Inwestor zdradza, że najprawdopodobniej swoje punkty otworzą tu bank, poczta oraz apteka.

Przedsiębiorstwo Tomaszewicz Development istnieje na rynku od 25 lat. Początkowo firma zajmowała się inwestycjami związanymi z instalacjami budowlanymi zaś od 1994 roku rozpoczęła budowę mieszkań. Od 2000 roku firma przekształciła się w spółkę deweloperską. Galeria Północ to pierwszy obiekt handlowy realizowany przez firmę.
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !