Spółka Centrum Development and Investments Polska będąca właścicielem i zarządcą Domu Handlowego Renoma, podpisała właśnie umowę najmu. Salon marki Top Secret zajmie powierzchnię około 350 metrów kwadratowych i będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii.

– Otwarcie salonu Top Secret przyczyni się do rozszerzenia oferty handlowej Renomy, tym razem skierowanej do młodego konsumenta. Jest to drugi sklep tej sieci we Wrocławiu. Pierwszy sklep marka uruchomiała w Pasażu Grunwaldzkim. W obecnej chwili Renoma jest wynajęta prawie w 100 procentach. W ramach procesu rekomercjalizacji dostosowywany jest jedynie obecny Tenant Mix do zapotrzebowań rynku wrocławskiego – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Dorota Wojciechowska, PR & Marketing Director z Centrum Development and Investments Polska.

Otwarcie salonu planowane jest na koniec września 2011r. Marka Top Secret jest częścią spółki GK Redan w skład której wchodzi także marka Troll i Drywash.

Dom Handlowy Renoma zlokalizowany jest przy ulicy Świdnickiej. Został otwarty w 1930 roku jako jeden z domów towarowych berlińskiej firmy Wertheim, która dysponowała w tym czasie największą siecią domów towarowych w Europie. W 2002 roku właścicielem obiektu została spółka Centrum Development & Investments, która od 2005 roku prowadziła prace rewitalizacyjne obiektu. Obecnie Renoma to pięciokondygnacyjny obiekt, w którym znajduje się około 120 sklepów i punktów usługowych. 
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !