Mohito to marka odzieżowa należąca do Grupy LPP. Sieć pojawiła się na rynku w lipcu 2008 roku. Obecnie ma ponad 60 salonów w Polsce. Jej oferta skierowana dedykowana jest dla kobiet w wieku 25-35 lat.

LPP SA jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. W czerwcu 2010 roku w skład sieci detalicznej LPP wchodziło 875 sklepy (268 Reserved, 237 Cropp, 208 House, 56 Mohito). Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2001 roku. Spółka LPP sprzedaje swoje produkty głównie w rejonie środkowej i wschodniej Europy: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Rosja, Rumunia oraz Bułgaria. Niedawno do grupy krajów dołączyły również Niemcy i Białoruś.

Za wynajem i zarządzanie Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, która jest również właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !