Obecnie spółka jest na etapie finalizacji rozmów z firmami, które przedstawiły swoje oferty na generalnego wykonawcę inwestycji w Giżycku. Galeria Batory ma powstać na obszarze zlokalizowanym w przy ulicy Warszawskiej, jednej z głównych trakcji miasta w województwie warmińsko-mazurskim. Aktualnie mieści się tam budynek o charakterze handlowo-usługowym. Obiekt ten zostanie przebudowany i unowocześniony.

Kompleks będzie miał około 3 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Planuje się, że w galerii pojawi się około 15 lokali handlowo-usługowych. Obecnie prowadzone są także rozmowy z potencjalnymi najemcami. Otwarcie obiektu planowane jest na wiosnę 2012 roku. Wśród najemców znajdzie się między innymi sklep spożywczy, drogeria, sklep RTV oraz kilkanaście sklepów innych branż.

Za stworzenie galerii odpowiada Batory Giżycko sp. z o.o. Firma, podobnie jak Centrum Handlowe Batory SA (właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni) oraz Batory Development sp. z o.o. (właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy), wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Pomorze Inwestment, która działa na rynku nieruchomości od roku 2004.
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !