Awans w DTZ

Zanim Cezary Sitkowski dołączył do DTZ pracował na stanowisku Finance Manager w Bovis Lend Lease Eastern Europe. Rozpoczynał karierę w PricewaterhouseCoopers, gdzie był między innymi odpowiedzialny za audyty firm działających na rynkach ropy naftowej i gazu, przedsiębiorstw handlu detalicznego, farmaceutycznym i FMCG.

Cezary Sitkowski jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończył również studia podyplomowe o kierunku stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Otrzymał stypendia naukowe w Auchan School of Management we Francji oraz The University od Greenwich. Posiada także certyfikat ACCA Association of Chartered Certified Accountants.

DTZ jest doradcą z zakresu nieruchomości, posiadającym biura zlokalizowane w 145 miastach w 43 krajach. Firma działa na rzecz inwestorów, instytucji finansowych, firm – właścicieli i najemców nieruchomości, a także instytucji rządowych i samorządowych. Świadczy usługi z zakresu: doradztwa inwestycyjnego, pośrednictwa w zakresie wynajmu powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, doradztwa inwestycyjno-budowlanego, pozyskiwania gruntów, badań rynkowych, wycen oraz zarządzania nieruchomościami.

W Polsce firma DTZ obecna jest od 1994 roku, stanowiąc część spółki DTZ Holdings plc, notowanej od 1987 r. na giełdzie papierów wartościowych w Londynie. DTZ w Polsce zatrudnia ponad 260 osób.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !