Deni Cler poszerzy strefę modową Galerii Grafitt o 60 metrów kwadratowych. – Nowo otwarty salon mieści się na pierwszym piętrze centrum handlowego. Jest pierwszym salonem naszej sieci w Zielonej Górze. Nie jest to jedyny sklep, który zamierzamy otworzyć w najbliższym czasie. Pod koniec września, w Szczecinie wraz z otwarciem nowej Galerii Kaskada uruchomimy swój kolejny punkt – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Andrzej Popis z działu logistyki firmy Deni Cler.

Sklep Deni Cler w Zielonej Górze funkcjonuje od 24 sierpnia tego roku, ale oficjalne i uroczyste otwarcie z udziałem VIP – ów odbędzie się za kilka dni.

Marka, pochodząca z Włoch, powstała w 1972 roku. Na polski rynek weszła w 1991 roku. Obecnie posiada około 30 salonów firmowych. Lokalizuje swe sklepy w miastach powyżej 90 tysięcy mieszkańców, w lokalach przy głównych ulicach, bądź w galeriach i centrach handlowych. Lokale Deni Cler mają powierzchnię od 50 do 100 metrów kwadratowych. Firma posiada swoje salony m.in. w białostockim centrum handlowym Alfa, gdańskiej Galerii Bałtyckiej, Galerii Krakowskiej, a w Warszawie w Galerii Mokotów i w centrach handlowych Klif, Złote Tarasy, Panorama czy Sadyba Best Mall.
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !