Subway to międzynarodowa sieć gastronomiczna posiadająca ponad 35 tysiecy restauracji w 98 krajach, w tym 41 lokali w Polsce. Z kolei salon Sabra oferuje kolekcje odzieży damskiej i dodatków. Marka powstała w Turcji w 1994 roku. Oprócz Turcji i Polski posiada swoje sklepy także w Rumunii i Wielkiej Brytanii.

Poznań Plaza to centrum handlowo- rozrywkowe oferujące oprócz 140 sklepów także 10 sal kinowych, oraz Fantasy Park. Galeria zlokalizowana jest w dzielnicy Piątkowo, wzdłuż linii Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Obiekt dysponuje także pięciokondygnacyjnym parkingiem przeznaczonym na 750 samochodów, dodatkowo wspartym przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz obiektu. Za procesk komercjalizacji obiektu odpowiedzialna jest firma Ségécé Polska Sp. z o.o.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !