Galeria handlowa w Jaworznie

– Komercjalizacja galerii handlowej o roboczej nazwie Jaworzno City Center została rozpoczęta. Podmiotami odpowiedzialnymi za proces komercjalizacji jest Dział Ekspansji P.A. Nova oraz firma Retail Concept z Warszawy. Po kilku miesiącach przygotowań i analiz zarówno lokalnego rynku, jak i po przeprowadzeniu wstępnych rozmów z wieloma najemcami, nasi architekci przy współudziale Retail Concept opracowali optymalną koncepcję galerii, z którą wychodzimy na rynek – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Hanka Krzyżańska, dyrektor ds. ekspansji w P.A. Nova.

Nowa galeria w Jaworznie będzie obiektem, dwukondygnacyjnym o sprofilowanych poziomach handlowych. – Zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie obiektu o dwóch kondygnacjach handlowych – parter i piętro – które będą odpowiednio sprofilowane. Tenant mix został opracowany w taki sposób, aby oba piętra galerii w równym stopniu były atrakcyjne dla zarówno klientów, jak i naszych przyszłych najemców. Uważamy, że tylko poprzez przypisanie każdej kondygnacji odpowiedniego przeznaczenia oraz poprzez sukcesywną i konsekwentną realizację przyjętych założeń, komercjalizacja przyniesie pożądany efekt – mówi Maciej Mędrek, specjalista ds. Wynajmu w P. A. Nova.

Na parterze galerii, oprócz hipermarketu spożywczego oraz 2-3 sklepów modowych, znajdą się salony obuwnicze, sklepy z asortymentem sportowym, punkty usługowe takie jak pralnia chemiczna, piekarnia, punkt dorabiania kluczy, salony gsm. Piętro galerii przeznaczone będzie na sklepy z modą damską, męską, dziecięcą, akcesoria, sklep branżyAGD RTV, kino wielosalowe. Na piętrze została również zaprojektowana strefa gastronomiczna.

Galeria handlowa powstanie w śródmieściu Jaworzna, naprzeciw Hali Widowiskowo-Sportowej, przy ulicy Rzemieślniczej, Kolejowej oraz Grunwaldzkiej. Obiekt o łącznej powierzchni najmu blisko 36 tysięcy metrów kwadratowych pomieści około 130 sklepów i punktów usługowych. Inwestor nie wyklucza, iż w galerii znajdzie się również klub fitness. Do dyspozycji klientów zostanie również oddany podziemny parking na około 820 samochodów.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !