INFOSCREEN to wielkoformatowe ekrany, na których jest emitowany program w jakości HD stanowiący połączenie atrakcyjnych treści o charakterze informacyjno-rozrywkowym z reklamą. Zawiera on wiadomości lokalne, z kraju i ze świata, biznes, giełda, sport, motoryzacja, prognoza pogody, interesujące filmy, kreskówki, informacje o wydarzeniach kulturalnych i wiele innych. Dostawcami treści są partnerzy m.in.: Animal planet, Discovery, TVN, Aktivist, Multikino, Radio Zet, Polska Presse, Sport.pl.

Dzięki technologii wyświetlania obrazu Epson 3LCD, wysokiej rozdzielczości WXGA (1280×800)
i jasności 7.000 lumenów, nawet na mocno oświetlonych stacjach metra pasażerowie widzą wyraźne, jasne obrazy o naturalnych, dobrze nasyconych barwach. Zależnie od lokalnych potrzeb na poszczególnych stacjach projektory wyposażone są w obiektywy o różnej ogniskowej i różnym zakresie zoom. Dzięki elektrycznemu napędowi, ostrość i przybliżenie (zoom) sterować można zdalnie, podobnie jak i kontrolować parametry pracy projektora m.in., tak ważną – dla żywotności lampy i bezpieczeństwa – temperaturę wewnątrz projektora.

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne. Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo¬¬balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.