Drukarka Epson Stylus SX535WD została zaprojektowana z myślą o szybkim drukowaniu zdjęć i dwustronnych dokumentów. Jest idealnym rozwiązaniem do użytku domowego dla zapracowanych użytkowników, zapewniającym wydruki o wysokiej jakości. Urządzenie umożliwia łatwe drukowanie, skanowanie i kopiowanie z dowolnego miejsca w domu dzięki łączności WiFi oraz drukowanie bez użycia komputera. Nowoczesne, eleganckie wzornictwo pasuje do każdego wnętrza.

Drukarka wykorzystuje szybkoschnące pigmentowe atramenty DURABrite Ultra firmy Epson odporne na działanie wody, tworzenie smug, używania zakreślaczy i na blaknięcie. Atrament ten jest na tyle uniwersalny, iż pozwala uzyskać wydruki zdjęć o profesjonalnej jakości oraz ostre, wyraźne dokumenty tekstowe — wszystko, czego można wymagać od drukarki domowej. Wybór wkładów o różnej wielkości oraz możliwość wymieniania pojedynczych wkładów (drukarka używa 4 kolorów) – wystarczy wymienić tylko zużyty kolor – zapewniają ekonomiczne użytkowanie.

Z drukarki SX535WD może jednocześnie korzystać wielu użytkowników. Dzięki automatycznej konfiguracji połączenia WiFi bezprzewodowe drukowanie z komputerów stacjonarnych i przenośnych jest naprawdę proste. Użytkownicy nie muszą znać ustawień sieci ani podłączać kabla USB, ponieważ drukarka SX535WD automatycznie i bezprzewodowo wykrywa odpowiednie ustawienia połączenia wymagane do konfiguracji. Epson Connect – nowa funkcjonalność w zakresie drukowania mobilnego, zapewnia jeszcze większą elastyczność i swobodę drukowania w domu, dzięki czemu użytkownicy mogą bezprzewodowo, szybko i łatwo drukować zdjęcia i dokumenty ze smartfonów oraz tabletów.

Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6,3 cm i gniazdo kart pamięci umożliwiają wygodne drukowanie bez użycia komputera, wspomagane pomocnymi podpowiedziami. Nie trzeba już tracić czasu na włączanie komputera. Drukowanie bezpośrednio z karty pamięci zapewnia większą swobodę i jest bardzo proste.
Drukarka Epson Stylus SX535WD dostępna będzie w Polsce od września 2011 w sugerowanej cenie detalicznej 539 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące.