– Salon Badura w outlecie w Sosnowcu będzie trzecim sklepem tej marki w centrach Fashion House należących do Polonia Property Funds. Oferta marki: buty wizytowe i typu casual oraz akcesoria skórzane cieszą się niezmiennie popularnością wśród klientów, dlatego jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia współpracy z tak atrakcyjnym najemcą – mówi Robert Gietko, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Firma Badura jest producentem obuwia od 30 lat. Aktualnie prowadzi w kraju 24 sklepy firmowe, w tym dwa z nich znajdują się w Fashion House Outlet Centre w Gdańsku i Piasecznie koło Warszawy. Oferta firmy skierowana jest do klientów, którzy cenią wygodę, a także elegancję i wysoką jakość produktów.

Wynajem powierzchni w sieci Fashion House Outlet Center prowadzi dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.

Właścicielem sieci centrów outlet Fashion House jest fundusz Polonia Property Funds. Obecnie liczy on trzy obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk. Pierwszy obiekt wchodzący w skład sieci Fashion House otwarty został w lutym 2004 roku w Sosnowcu. W październiku 2005 roku zostało oddane do użytku centrum w Gdańsku, a miesiąc później w Piasecznie koło Warszawy.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !