Sieć nie zapomina o obecności także w centrach handlowych w dużych miastach. W tym roku sklepy oferujące obuwie marki Deichmann pojawiły się w Galerii Słonecznej w Radomiu i w Turawa Park w Opolu. Wkrótce otwarte zostaną także w Galerii Echo w Kielcach, w Galerii Kaskada w Szczecinie, w Futura Park w Krakowie, Galerii Szperk w Gdyni oraz w domu handlowym Dukat w Olsztynie.

W ramach kontynuowania swojej strategii lokalizowania placówek w mniejszych miejscowościach, do końca 2011 roku firma planuje otworzyć swoje sklepy m.in. w: Łukowie, Stalowej Woli, Skarżysku Kamiennej, Skierniewicach, Lęborku, Żyrardowie, Kutnie, Ostrowie Wielkopolskim oraz Ząbkach.

Zarząd sieci zapowiada także modernizację już istniejących placówek. Co roku całkowitej przebudowie poddawane jest ok. 8-10 sklepów. Zmianie ulega koncepcja wykończenia sklepów. Nowa aranżacja to połączenie modnych trendów, nowoczesności oraz komfortu.
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !