– H&M to pierwszy z trzech sklepów, które rozpoczynają swoją działalność w nowej galerii handlowej Pasażu Łódzkiego, oddanej do użytku zaledwie miesiąc temu. Cieszymy się, że tak znana marka modowa dołączyła do grona naszych najemców. Biorąc pod uwagę popularność sieci H&M jesteśmy głęboko przekonani, że nasi klienci powitają ją z entuzjazmem – mówi Anna Mrzewa, dyrektor Pasażu Łódzkiego.

H&M jest firmą odzieżową obecną w ponad 40 krajach na całym świecie i zarządza sprzedażą w blisko 2300 sklepach. W Polsce firma zatrudnia blisko 5000 osób w swoich sklepach oraz w centrum dystrybucyjnym w Gądkach pod Poznaniem.

Właścicielem Pasażu Łódzkiego jest Pradera Central Łódź Gallery Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe. W Polsce Pradera Europe reprezentowana jest przez spółkę Pradera Management Poland Sp. z o.o. Za proces komercjalizacji obiektu odpowiada spółka Apsys.

Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 14. centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 tysięcy metrów kwadratowych, zlokalizowanych w 11 miastach Polski. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !