Dla potrzeby sklepu firma wynajęła 83 metry kwadratowe powierzchni. Jest to drugi sklep tej marki w sieci Fashion House. Pierwszy został uruchomiony w marcu 2010 roku w Sosnowcu. – Centrum Fashion House w Piasecznie cieszy się zasłużonym uznaniem najemców. Zapracowaliśmy na to osiąganymi wynikami. W I półroczu 2011 roku obroty centrum wzrosły o ponad 8 proc. do analogicznego okresu ubiegłego roku. Wejście do Fashion House w Piasecznie perfumerii Frivol jest dla nas bardzo ważne. W sklepach tej marki można kupić perfumy znanych marek, które uzupełniają ofertę odzieżową centrum. To dodatkowo podniesie atrakcyjność zakupów w naszym centrum – mówi Robert Gietko, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Obecnie centrum handlowe w Piasecznie jest wynajęte w 100 procentach. Nowe sklepy pojawiają się w kompleksie jedynie w ramach rekomercjalizacji. Wynajem powierzchni zajmuje się dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.

Właścicielem sieci centrów Outlet Fashion House jest fundusz Polonia Property Funds. Obecnie liczy on trzy obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk. Pierwszy obiekt wchodzący w skład sieci Fashion House otwarty został w lutym 2004 roku w Sosnowcu. W październiku 2005 roku zostało oddane do użytku centrum w Gdańsku, a miesiąc później w Piasecznie koło Warszawy.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !