Arabella w Ciechanowie

Jak informują przedstawiciele inwestora, grono najemców zainteresowanych wynajmem powierzchni w centrum ciągle rośnie. – Każdego dnia firma Vertano Real Estate odnotowuje zapytania o wolne powierzchnie do wynajęcia. Zaletą galerii Arabella jest różnorodność metrażu oferowanych powierzchni. Firma RTV Euro AGD wynajmie 800 metrów kwadratowych, natomiast firma Jysk aż 1100 metrów kwadratowych. Celem Vertano, jest zaproponowanie mieszkańcom Ciechanowa i okolic szerokiej oferty handlowej, której brakuje w tym mieście, poprzez dobór właściwych najemców dla Galerii Arabella, tak by każdy z mieszkańców mógł znaleźć w tym miejscu coś dla siebie – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Marcin Matysiak, Retail Property Director w Vertano Consulting.

Centrum Handlowe Arabella powstanie przy ulicy Pułtuskiej w Ciechanowie. Powierzchnia handlowa wynosić będzie 15,5 tysiąca metrów kwadratowych. Arabella, obok supermarketu Intermarche i marketu budowlanego Bricomarche, będzie miała także ofertę, na którą złożą się wielkopowierzchniowe sklepy z odzieżą i obuwiem, punkty handlowo-usługowe, czy też market elektroniczny. Inwestor Vertano wraz z Elbfonds, przewidział również parking z miejscami dla
ponad 500 samochodów.

– Ciechanów ma ogromny potencjał, co stwarza możliwości dla rozwoju nowoczesnego obiektu handlowego, jakim będzie nasze centrum handlowe. Zależy nam na tym, aby rynek wymiany dóbr i usług był bardziej dostępny i wychodził naprzeciw oczekiwaniom klientów, a centra handlowe, posiadały odpowiednio bogaty asortyment i spełniały oczekiwania ludności – mówi Thorsten Brudigam, prezes Vertano Real Estate Sp. z o.o. – pomysłodawca marki Arabella.

Firma Vertano Real Estate jest obecna na rynku nieruchomości od 14 lat. Realizacja centrum handlowego Arabella to początek realizacji nowej strategii spółki, która zamierza wybudować kilkadziesiąt tego typu obiektów w małych i średnich miastach Polski. Wśród planowanych obiektów mają się znaleźć zarówno tradycyjne centra handlowej, jak również obiekty o charakterze parków handlowych.

Elbfonds Development Sp. z o.o. należy do grupy spółek Elbfonds z siedzibą w Hamburgu.
Na rynku polskim fundusz działa od kilku lat angażując się w obiekty handlowe jako inwestor i deweloper.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !