W ubiegłym tygodniu odbyła się prezentacja wyremontowanego salonu Jacqueline Riu. Było to już trzecie tego typu otwarcie w ostatnim miesiącu. Przed Jacqueline Riu zmodernizowano również sklep odzieżowy Camaieu i perfumerię Sephora. – To były kapitalne remonty mające na celu dopasowanie standardów sklepów do obowiązujących w poszczególnych sieciach – mówi Agnieszka Nizio, dyrektor Centrum Handlowego Trzy Stawy.

Jako pierwsza remont przeprowadziła Sephora. Sklep o powierzchni 238 metrów kwadratowych był jedną z 11 perfumerii tej marki w całej Polsce, które zostały objęte „liftingiem”. Wstawione zostały granitowe podłogi oraz biało-czarne kolumny przy wejściu. Zmiany dotyczyły również oferty sklepu, do której dołączono nowe usługi – manicure oraz profesjonalną regulację i makijaż brwi. Po dwutygodniowej renowacji, oficjalne otwarcie miało miejsce w połowie lipca.

Nową stylizację zaproponował też sklep z odzieżą damską pret-a-porter, Camaieu, który ma 212 metrów kwadratowych. W butiku, który w centrum handlowym Trzy Stawy znajduje się od 9 lat, zastąpiono czerwone barwy, nieco bardziej stonowanymi. Wymieniono witrynę na większą, czterometrową, by być bardziej otwartym na klienta. Podobny zabieg zastosowano w przypadku sklepu Jacqueline Riu zajmujący 152 metry kwadratowe powierzchni. Jego metamorfoza była największa i trwała najdłużej, bo ponad cztery tygodnie. Oferta salonu wkomponowała się w nową stylizację. Wystrój jest nowoczesny i elegancki. Nowe oblicze zostało zaprezentowane klientom centrum 19 sierpnia.

W planach są kolejne remonty. W październiku mają ruszyć prace w salonie Vision Express.

Galeria Trzy Stawy funkcjonuje od 1999 roku. Powierzchnia całkowita kompleksu wynosi 40 tys. metrów kwadratowych. W galerii znajduje się ok. 60 sklepów i punktów usługowych. Największymi najemcami galerii są m.in. Real, Reserved, Smyk, Empik, Rossmann, H&M czy RTV Euro AGD. W sąsiedztwie centrum ponadto funkcjonują Leroy Merlin, Feu Vert, Media Markt, Komfort, Go Sport, KFC czy Kinnarps. Obiektem zarządza międzynarodowy operator nieruchomości handlowych firma Apsys.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !