– Piętnaście lat temu Echo Investment było jedną z wielu ambitnych firm inwestycyjnych, dzisiaj jesteśmy czołowym polskim deweloperem i liczącym się graczem na europejskim rynku. Jestem przekonany, że nowy znak we właściwy sposób odpowiada naszej obecnej pozycji rynkowej. Nowe logo wykorzystywane będzie we wszystkich formach komunikacji, a proces wymiany nośników będzie prowadzony stopniowo – mówi Piotr Gromniak, prezes Echo Investment.

Echo Investment SA to firma inwestycyjno-deweloperska realizująca inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała blisko 90 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tysięcy metrów kwadratowych. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Spółka zapowiada, że wkrótce zabiera się za realizację czterech nowych projektów – w Szczecinie, Bełchatowie, Łomży i Kaliszu. Szczegóły przedstawi na Shopping Center Forum & Trade Fair (www.shoppingcenter.pl).
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !