W Karuzeli Park w Biskupcu znajdzie się 13 punktów usługowo handlowych. Największą powierzchnie zajmie operator spożywczy Polomarket – 890 metrów kwadratowych. Kolejni to Rossmann – 360, Pepco – 305, Boti – 170, Ray Obuwie – 120. Dla klientów przeznaczono parking na 120 miejsc.

Budowa obiektu rozpocznie się na przełomie września i października. Inwestor Retail Concept ma już prawomocne pozwolenie na budowę. Prowadzi komercjalizację centrum. Otwarcie zaplanowane jest na  pierwszy kwartał 2012 roku.

– Karuzela Park jest znakiem zastrzeżonym utworzonym przez firmę Retail Concept. Na razie pracujemy nad kilkoma obiektami w tej formule. Jako pierwszy otwarty zostanie właśnie obiekt w Biskupcu – poinformował w wypowiedzi dla portalu Retailnet Marceli Maćkiewicz z Retail Concept, specjalista od komercjalizacji obiektu.

Karuela Parki to małe obiekty handlowe, które powstają w miastach do 40 tysiecy mieszkańców. Przeznaczone są do codziennych zakupów z łatwym dostępem dla niezmotoryzowanych klientów, zlokalizowane w pobliżu osiedli mieszkaniowych, z wiodącą rolą skelpu spożywczego. Oprócz Karuzeli Parku w Biskupcu inwestor komercjalizuje też Karuzelę w Ciechanowie.

Retail Concept  specjalizuje się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych w Polsce. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !