Dekada Sieradz

– Dekada Sieradz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem najemców. W tej chwili poziom najmu osiągnął ponad 80 proc. Marka Pretty Girl to ciekawa oferta dla młodych, modnych ludzi. Cieszą się, że udało się nam pozyskać najemcę, który przyciągnie do centrum tę grupę klientów – mówi Aleksander Walczak, prezes Grupy Foren.

Pretty Girl to marka odzieżowa, która kieruje swoją ofertę do kobiet w różnym wieku. Firma proponuje stroje biznesowe, dzienne oraz wieczorowe. Oprócz ubrań w sklepach sieci można znaleźć także akcesoria: torby i szale. Od dwóch lat działa także sklep on-line. Firma posiada aktualnie 40 salonów w całej Polsce. Na stronie internetowej firma zamieściła również informację o możliwości rozpoczęcia współpracy na zasadzie franczyzy.

Galeria Dekada w Sieradzu liczy ponad 20 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym ok. 10 tys. mkw. powierzchni GLA. W parterowej galerii znajdzie się hipermarket Tesco i ok. 40 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Do grona kluczowych najemców galerii należą m.in.: Tesco (będzie to największy sklep spożywczy w regionie), oraz Media Expert (największy sklep ze sprzętem RTV i AGD w regionie), C&A, Rossmann czy Empik. Wygodny parking pomieści 330 aut.

Inwestorem centrum jest Ingeborg Investments sp. z o.o., spółka z grupy Foren. Za wynajem powierzchni handlowej galerii Dekada w Sieradzu odpowiada BOIG Property Consulting, spółka wchodząca do grupy The Blue Ocean Investment Group. Projekt galerii wykonały warszawskie pracownie architektoniczne Air Project i Studio Architektoniczne Atelier.Com. Generalnym wykonawcą robót jest firma IDS–BUD sp. z o.o.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !