Sferis jest ogólnopolską siecią sklepów oferujących mobilne rozwiązania i technologie. Firma obecna jest na rynku od 1992 roku, a na terenie całego kraju działa obecnie 70 salonów sprzedaży oraz 60 stoisk typu wyspa ulokowanych w centrach handlowych. Na koniec roku liczba punktów sprzedaży planowana jest na blisko 200 (obecnie 130). Na swojej stronie internetowej spółka zamieściła ofertę dla potencjalnych partnerów sieci, którzy posiadają swoje sklepy ze sprzętem elektronicznym. Firma wymaga, aby lokal miał co najmniej 30 metrów kwadratowych oraz znajdował się w galerii handlowej lub przy głównych ulicach handlowych w miastach od 10.000 tys. mieszkańców.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !