Dwa pierwsze mulitmarkety Jula w Polsce zostaną otwarte tego samego dnia w listopadzie. Firma nie zdradza jednak na razie dokładnej daty. Znane są lokalizacje: wspomniany już market w Parku Handlowym Targówek oraz placówka w Parku Handlowym Janki pod Warszawą. Następne otwarcie szykuje się we wrocławskim Parku Handlowym Bielany na wiosnę 2012 roku.

Kolejne markety sieci pojawią się również w Gliwicach, Gdańsku, Szczecinie, Łodzi, a także w Lublinie. W sklepach sieci będzie można znaleźć przybory i narzędzia do remontu domu i prac w ogrodzie. W asortymencie dostępne będą też produkty do wyposażenia domu, ogrodu czy garażu, artykuły biurowe i sportowe, wybór odzieży roboczej oraz sprzęt elektroniczny i małe AGD.

Jula Postorder AB powstała w 1979 roku jako rodzinna firma. Właścicielami Juli są Lars-Göran Blank i Karl-Johan Blank. Siedzibę ma w miejscowości Skara w Szwecji. Zatrudnia około 1,3 tysiąca pracowników. Ma ponad 30 sklepów w Szwecji i ponad 10 w Norwegii. Jula sprzedaje swoje produkty majsterkowiczom oraz miłośnikom DIY (Do It Yourself).

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !