– Pierwszy lokal Broaster Chicken zostanie otwarty w październiku tego roku w kaliskiej Galerii Tęcza. Kolejne pojawią się także już wkrótce we wszystkich obiektach, którymi zarządzamy i które planujemy wybudować. Wszystkie lokale tej marki są tzw. lokalami foodcoutrowymi, co oznacza, że będą miały wielkość o powierzchni około 220 metrów kwadratowych – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Halina Wyborska, reprezentująca firmę Rank Progress.

W ciągu roku marka otworzy swoje lokale w Galerii Świdnickiej, Galerii Piastów w Legnicy, Pasażu Grodzkim w Jeleniej Górze, Galerii Twierdza w Zamościu, a docelowo także w mającym powstać pod Warszawą w gminie Wiązowna nowym centrum handlowym.

Broaster Chicken to sieć posiadająca ponad 10 tysięcy lokali na całym świecie. Lokale powstają od 1954 roku.

Rank Progress jest firmą inwestycyjno-deweloperską na rynku nieruchomości aktywną od 1997 roku. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów w czterech głównych segmentach: wielkopowierzchniowe centra handlowe śródmiejskie galerie handlowe, a także inwestycje mieszkaniowe i krótkoterminowe projekty.
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !