Cynamonowe babeczki od września tego roku będą dostępne w centrum handlowym na Śląsku, w Silesia City Center. – Marka zajmie lokal o powierzchni ponad 70 metrów kwadratowych, który usytuowany zostanie na Placu Muzyków, w miejscu Cafe Acro, w sąsiedztwie marek Yes, LTB, Esprit, Big Star i Jackpot. Będzie to pierwszy punkt tej marki nie tylko na naszym rynku, ale również w naszej części Europy, gdyż do tej pory wielbiciele marki mogli zaspokoić swoje apetyty w Austrii, Rosji, Rumunii lub na Ukrainie – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Marcin Tadus z biura Silesia City Center.

Na całym świecie pod szyldem Cinnabon otwartych jest ponad 770 punktów franczyzowych, w 90 krajach, umiejscowionych głównie w miejscach o dużym natężeniu ruchu w centrach handlowych i na lotniskach, w kampusach akademickich, a nawet w bazach wojskowych.

Rozbudowywane w Katowicach centrum handlowe Silesia City Center zostanie otwarte jesienią tego roku. Wśród najemców nowej części oprócz marek odzieżowych takich, jak Tommy Hilfiger, La Mania, Calvin Klein Jeans, Furla, Massimo Dutti czy Weekend by Max Mara, będą także sklepy sieciowe m.in. Stradivarius, Cubus i KappAhl. Największe powierzchnie w nowej części zajmą tzw. anchorzy, będą to H&M, Van Graaf, SMYK Megastore, Cubus. Pojawią się także dwie nowe restauracje – amerykańska Jeff’s oraz włoska Mangioni. Usługi wzbogacone zostaną o pierwszy na Śląsku gabinet stomatologiczny w centrum handlowym – Nasz Dentysta, biuro podróży TUI oraz salon masażu Thai Massage.
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !