Firma Master Management, która odpowiada za wynajem centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Sieradzka, podpisała właśnie umowę najmu z koncernem Martes Sport. Sieć sklepów oferujących odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe, wynajęła około 380 metrów kwadratowych powierzchni. Sklep zaczął funkcjonować z końcem sierpnia.

W dwupoziomowej Galerii Sieradzkiej zlokalizowanej na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II i Al. Grunwaldzkiej mieści się około 60 sklepów z polskimi oraz międzynarodowymi markami odzieżowymi, kosmetykami i akcesoriami. Niedawno Galeria Sieradzka została powiększona o około 2 tysiące metrów kwadratowych, dzięki czemu całkowita powierzchnia handlowa obiektu wzrosła do 7,5 tys. metrów kwadratowych. Deweloperem centrum jest firma Keen Property Partners Retail, a za proces komercjalizacji odpowiada Master Management.

Keen Property Partners Retail (KPP Retail) specjalizuje się w zakupie i budowie lokalnych i regionalnych centrów handlowych. KPP Retail jest marką spinającą zintegrowane, komplementarne usługi trzech firm: Keen Property Partners, Master Management i Development Solutions.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !