– W drugiej połowie roku planujemy otworzyć 4-5 multipleksów oraz będziemy kontynuować prace budowlane związane z naszym kluczowym projektem megaplesku Planet w Rishon Letzion w Izraelu, którego otwarcie, planowane jest na drugą połowę 2012 roku. W najbliższych sześciu miesiącach będziemy w dalszym ciągu przyśpieszać proces cyfryzacji. Chcemy, aby do końca tego roku 75 procent projektorów w sieci było cyfrowe. Ponadto nadal będziemy proaktywnie analizować różne możliwości, aby dalej rozwiać naszą działalność i budować prawdziwą kulturę chodzenia do kina w krajach naszej działalności – mówi Moshe J. Greidinger, prezes Cinema City (CEO).

Obecnie CC w Polsce zarządza 30 kinami (331 ekranów). Pięć obiektów jest w trakcie budowy. Spółka lokalizuje swe multipleksy głównie w galeriach handlowych w dużych miastach, np. w Warszawie (centrum handlowe Janki, Sadyba Best Mall, Promenada), Łodzi (Manufaktura), Kraków ( Plaza, Galeria Kazimierz).

Cinema City International jest operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w siedmiu krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Obecnie w budowie jest 36 multipleksów z ponad 360 nowymi ekranami. Dodatkowo, marka prowadzi działalności związane z działalnością kinową: reklamę w kinach oraz dystrybucję filmów.

W 2010 r. CC sprzedała 30,5 mln biletów w 6 krajach (11,1 procent więcej niż w 2009 roku).
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !