– Proces rekomercjalizacji zaczął się już w zeszłym roku, ale teraz nabrał większego tempa – informuje w rozmowie z Retailnet.pl Agnieszka Mielcarz, dyrektor Centrum Handlowego Forum w Gliwicach –Obiekt ma cztery lata, pięcioletnie umowy skończą się zatem w przyszłym roku. Są one prolongowane, ale też jest duża grupa nowych najemców, którzy interesują się centrum. W wyniku rekomercjalizacji może u nas pojawić się wiele nowych marek – dodaje Agnieszka Mielcarz.

Dyrektor Forum uważa, że przyczyną niemałego zainteresowania ze strony najemców są dobre wyniki, którymi może pochwalić się centrum. – Do góry idą zarówno obroty Forum, jak i frekwencja – mówi Agnieszka Mielcarz.

70 procent najemców Centrum Handlowego Forum to marki modowe, między innymi Bershka,
Cubus, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Royal Collection, Zara. Ponadto w centrum reprezentowane są takie marki jak Almi Decor, Home&You (wyposażenie wnętrz), RTV Euro AGD, Sony and iSpot (elektronika). Część rozrywkowa Forum to m.in. 13-ekranowe Cinema City oraz pierwszy w regionie
klub sieci Pure Health&Fitness.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w centrum Gliwic. Ma 43 tysiące metrów kwadratowych powierzchni handlowej (GLA). Zarządzane jest przez Avestus Real Estate.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !