Konsul to sieć salonów firmowych producenta odzieży męskiej. Firma, która powstała w 1995 roku, zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową odzieży męskiej. W 2005 roku do salonów wprowadzono kolekcję dla kobiet składającą się z czołowych polskich marek. W nowym salonie będzie można kupić koszule męskie oraz krawaty i dodatki. Oprócz własnej kolekcji, Konsul oferuje klientom również odzież takich marek jak: Vistula, Bytom, Wólczanka, Teresa Kopias, Olsen i Visavi.

Centrum handlowe Reduta ma ponad 120 markowych sklepów, restauracje i punkty usługowe oraz hipermarket Carrefour Warszawa. Do najemców galerii należą H&M, Esprit, Vistula, Gatta, Levi’s, KappAhl, Orsay, Reserved, Peek & Cloppenburg, Quiosque, Springfield i inni. Parking ma 1640 miejsc.

Właścicielem obiektu jest Atrium – firmą inwestycyjnana działająca na rynku nieruchomości, która koncentruje się przede wszystkim na inwestycjach w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma jest notowana na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2002 roku. Do działalności operacyjnej w Polsce powołana jest spółka Atrium Poland Real Estate Management, która zarządza portfolio grupy w Polsce i krajach bałtyckich.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!