– Firma Mountain Warehouse powstała w 1997 w Anglii. Od tamtej pory otworzyliśmy około 140 sklepów w Anglii i ciągle się rozwijamy. Planujemy otworzyć w niedalekiej przyszłości sklepy w Polsce, w tym w Fashion House w Piasecznie za około dwa miesiące – mówi Carl Deering, dyrektor handlowy Mountain Warehouse.

– Wejście do Fashion House w Sosnowcu marki Mountain Warehouse, która jest jednym z liderów w branży outdoorowej na Wyspach Brytyjskich potwierdza popularność naszego centrum outletowego. Od początku roku uruchomiliśmy tu 6 nowych sklepów (łącznie z Mountain Warehouse), na potrzeby których wynajęte zostało ponad 691 mkw. Proces komercjalizacji jest bardzo dynamiczny. Kolejne podpisane już umowy najmu pozwolą na uruchomienie nowych sklepów, jeszcze w 2011 r., których łączna powierzchnia stanowi 1048 mkw. – podsumowuje Robert Gietko, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Wynajem powierzchni w sieci Fashion House Outlet Center prowadzi dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.

Właścicielem sieci centrów outlet Fashion House jest fundusz Polonia Property Funds. Obecnie liczy on trzy obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!