Outlet Park w Szczecinie

Realizacja Outlet Park Szczecin odbywa się w dwóch etapach. Pierwsza, trwająca już faza, zakłada powstanie galerii handlowej, w której znajdzie się 70 lokali handlowych, wielosalowe kino Helios, supermarket Piotr i Paweł i sklep elektroniczny. Jej zakończenie zaplanowano na pierwszą połowę 2012 roku. Najwcześniej rok po zakończeniu pierwszego etapu, rozpoczną się prace związane z drugą fazą, w której powstanie około 60 sklepów.

Inwestor poinformował również, że centrum jest aktualnie wynajęte w 70 proc. Wśród najemców, którzy już wynajęli lokale są m.in.: Reserved, Nike, Reebook, Adidas, Puma, House, Lee Wrangler, Atlantic, VIP, Wittchen, Bytom, Vero Moda, Jack & Jones, Ochnik, Ambra, Coffeeheaven, Wójcik, McArthur, Kazar, Lancerto, Leyla, Empik Cafe, Willsoor Group. – Proces komercjalizacji przebiega bardzo dobrze, na chwilę obecną wynajęte jest blisko 70 proc. powierzchni. Toczą się kolejne rozmowy, głównie z firmami, które zainteresowane są lokalami o dużej powierzchni – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Powierzchnia handlowa Outlet Park Szczecin to ponad 23 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 1,4 tys. miejsc parkingowych. Koncepcja architektoniczna obiektu powstała w biurze projektowym Vsf – Creative, natomiast projekt budowlany wykonała pracownia Studio A4 ze Szczecina.

Echo Investment obecnie realizuje budowę Galerii Olimpia w Bełchatowie i Galerii Veneda w Łomży. W tym roku rozpocznie się również budowa Galerii Amber w Kaliszu oraz rozbudowa Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu.

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!