– Lodziarnia Liks zlokalizowana została w sąsiedztwie salonu Esotiqe oraz sieci Rossmann. I na chwilę obecną Galeria Aura skomercjalizowana jest prawie w 100 procentach. Pod wynajem pozostał jedynie jeden wolny lokal o powierzchni 43 metrów kwadratowych, usytuowany za nowo otwartą lodziarnią, w sąsiedztwie butiku Esotique – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Joanna Bujak z działu najmu firmy IVS Grupa, która jest właścicielem galerii.

Galeria Aura została otwarta 6 kwietnia 2011 roku. Jest zlokalizowana przy skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Biernackiego, w Mielcu. Obiekt zajmuje powierzchnię 2,9 tys. metrów kwadratowych i dysponuje 50 miejscami parkingowymi. Ofertę handlową Aury, stanowią marki odzieżowe, obuwnicze i drogeryjne, a także księgarnia, apteka, supermarket, salon prasowy, optyka, kwiaciarnia oraz punkt gastronomiczny. Wśród najemców znajdują się m.in. takie marki, jak: Polomarket, Reserved, CCC, Matras czy Rossmann. Właścicielem Galerii jest IVS Grupa, firma działająca od 1997 roku, zajmująca się zarówno budową obiektów, jak i ich komercjalizacją. Obecnie firma rozbudowuje Galerię Raj w Dębicy.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !