– Prace związane z rozbudową rozpoczęto już w lipcu tego roku. Obecnie projekt jest w fazie realizacji rozbudowy głównej. Ukończono też prace podziemne. Z 13 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, finalnie galeria osiągnie 21 tysięcy metrów kwadratowych. Rozbudowana zostanie również infrastruktura kompleksu (chodniki, drogi i strefy dostaw), a do dyspozycji kupujących zostanie przekazany parking na 700 miejsc postojowych – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Katarzyna Kołodziej, koordynator projektu z firmy IVS Grupa.

Zmodernizowana Galeria Raj zaoferuje klientom produkty znanych marek, a pierwsi nowi najemcy będą mogli rozpocząć działalność już z początkiem listopada bieżącego roku.

– Całkowita modernizacja galerii, była możliwa dzięki otrzymaniu finansowania na kwotę 8 mln euro. Bankiem finansującym jest BRE Bank Oddział Korporacyjny w Warszawie, a otrzymane środki deweloper IVS Grupa Sp. z o.o. rozdysponował na spłatę poprzedniego zadłużenia oraz finansowanie najnowszej inwestycji w Dębicy. Podpisana umowa kredytowa z BRE Bankiem świadczy o zaufaniu do naszej firmy i postrzeganiu jej jako stabilnego partnera biznesowego, który konsekwentnie realizuje zamierzone cele – komentuje Ryszard Kwolek, dyrektor finansowy IVS Grupy.
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !