– Tym samym poziom wynajmu w foodcourtu Focus Mall Piotrków Trybunalski osiągnął 100 procent. Galeria cieszy się dużym powodzeniem wśród najemców z branży gastronomicznej – mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjny Alfa Asset Management, firmy zarządzającej m.in. siecią Focus Mall w Polsce.

Za wynajem powierzchni w Focus Mall Piotrków Trybunalski odpowiada Alfa Asset Management oraz BOIG Property Consulting.

Focus Mall zlokalizowane jest w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Centrum liczy 75 tys. metrów kwadratwoych powierzchni całkowitej, w tym 35 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu. W galerii znajduje się ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz 5-salowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku.

Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall to projekt dewelopera Parkridge Retail Development. Zakłada on budowę wysokiej klasy śródmiejskich centrów handlowych w miastach średniej wielkości w Polsce. Piotrkowska galeria jest czwartą tego typu inwestycją firmy Parkridge. W 2007 roku otwarto galerię w Rybniku, zaś w 2008 oddano do użytku centra w Bydgoszczy i Zielonej Górze.

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !