Lokal ma 160 metrów kwadratowych. Sklep oferuje odzież typu casual dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta adresowana jest głównie do klientów dobrze zarabiających, którzy stanowią europejską klasę średnią.

Tom Tailor ma 215 sklepów własnych, firmowy sklep internetowy, 155 salonów działających na zasadzie franczyzy i aż 1552 placówki w formule sklepu w sklepie. Ponadto obecny jest w ponad 4,5 tysiącach multibrandowych sklepach. W sumie jest to ponad 6 tysięcy punktów sprzedaży działających w 35 krajach. W 2010 roku sprzedaż grupy Tom Tailor sięgnęła 347,7 mln euro. W pierwszej połowie 2011 roku wynosiła ona 176,6 mln euro, a wskaźnik EBITA wzrósł z 6,2 mln euro do 10 mln. Firma zatrudnia 1411 osób.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w centrum Gliwic. Ma 43 tysiące metrów kwadratowych powierzchni handlowej (GLA). Zarządzane jest przez Avestus Real Estate.70 procent najemców Cent to marki modowe, między innymi Bershka, Cubus, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Royal Collection, Zara. Reprezentowane są też takie marki jak Almi Decor, Home&You (wyposażenie wnętrz), RTV Euro AGD, Sony and iSpot (elektronika). Część rozrywkowa Forum to m.in. 13-ekranowe Cinema City oraz pierwszy w regionie klub sieci Pure Health&Fitness. Centrum handlowe działa od czterech lat. Od roku prowadzona jest rekomercjalizacja.
 

 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !