Salon sieci Reporter

– To nie koniec otwarć przewidzianych w najbliższym czasie. To dla nas gorący okres, za nami rebranding istniejących lokalizacji i pierwsze otwarcia salonów realizowanych w nowej koncepcji. Tylko w ostatnich dniach sierpnia tego roku zaczęło działać 15 sklepów sieci Reporter. Pojawiły się one między innymi w centrum handlowo-usługowym Bonarka w Krakowie, w galerii Wisła w Płocku, Galerii Jurajskiej w Częstochowie czy galerii Echo Kielce. Plan na ten rok, to łącznie z istniejącymi lokalizacjami prawie 60 sklepów – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Justyna Dziegieć, Marketing Communications Manager marki Reporter.

Galeria nad Jeziorem ma ponad 21,6 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obiekt został otwarty w kwietniu 2002 roku. Właścicielem jest Pradera Galeria Konin Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe. W Polsce Pradera Europe reprezentowana jest przez spółkę Pradera Management Poland Sp. z o.o. Wśród najemców centrum handlowego są m.in. takie marki, jak Carrefour, Nomi, Reserved, Apart, Gino Rossi, 5.10.15 czy kino Helios. W galerii funkcjonują 53 butiki i punkty usługowe.

Obiektem zarządza JLL Propeerty Management – międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe, w tym finansowe, usługi na rynku nieruchomości.
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !