– Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem galeria zostanie otwarta na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2012 roku. Będzie to obiekt nowoczesny, wpisujący się w trendy dla tego typu obiektów handlowych. Planujemy wybudować małą miejską galerię z dobrze urządzonymi wnętrzami, schodami ruchomymi i bezpłatnym parkingiem na 151 miejsc – mówi Katarzyna Dejneka, specjalista do spraw marketingu z firmy Biuro Prawno-Finansowe Inwestor.

Galeria powstanie na działce znajdującej się u zbiegu ulic Armii Krajowej i Kościelnej w Starachowicach. Powierzchnia całkowita budynku wyniesie ponad 13 tys. metrów kwadratowych, a powierzchnia handlowo-usługowa ok. 8 tys. metrów kwadratowych. Obiekt będzie składać się z czterech kondygnacji. Na poziomie -1 znajdzie się parking dla klientów, który zajmie także część powierzchni poziomu 0. Poziom 1 i 2 przeznaczone zostaną pod działalność handlowo-usługową.

Galeria będzie liczyć 50 lokali. W jej ofercie znajdą się markowe sklepy odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, jubilerskie, punkty gastronomiczne i usługowe. W obiekcie będzie także supermarket spożywczy. – Możemy zdradzić, iż wśród najemców znajdzie się m. in. duży market RTV Euro AGD – dodaje Dejneka.
 

R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału !