Happy Mum zapowiada kolejne otwarcia w tym roku: 10 września w Galerii Jurajskiej w Częstochowie i 14 września w Centrum Handlowym Targówek w Warszawie.

Happy Mum to polska marka należąca do ścisłej czołówki branży ubrań dla kobiet w ciąży. Happy Mum otwiera zarówno lokale własne, jak i franczyzowe. Na lokalizację sklepów wybiera centra handlowe w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców. W tej chwili sieć ma 10 sklepów w kraju. Salony funkcjonują w Gdańsku (Alfa), Gdyni (Kliff), Kielcach (Echo), Krakowie (Bonarka), Łodzi (Manufaktura), Poznaniu (Malta), Radomiu (Rosa), Toruniu (Copernicus), Warszawie (Wola Park i Targówek) i we Wrocławiu (Arkady Wrocławskie). W ofercie  są rozbudowane kolekcje od topów, koszul, sukienek, dżinsów po okrycia wierzchnie.

Centrum Handlowe Klif Gdynia przy al. Zwycięstwa jest jednym z najstarszych polskich centrów handlowych w Polsce. Powstało w 1996 roku. W 2008 w wyniku rozbudowy połączonej z modernizacją wnętrz powierzchnia centrum zwiększyła się do 30 tysięcy metrów kwadratowych. Liczba salonów na wzrosła do około 150. 

 R E K L A M A 

XIII SHOPPING CENTER FORUM & TRADE FAIR 2011

8-9 września 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Edycja wrześniowa została wzbogacona o Targi Nieruchomości i Inwestycji Handlowych. Weźmie w nich udział około 40 wystawców: deweloperów, inwestorów, firm doradczych i usługowych.

Swój udział zgłosiło już ponad 550 osób reprezentujących 250 firm.

Zapraszamy do udziału!